Nokia DT-900

93 g

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Funguje spolehlivě i po několika letech. Nejen pro Nokia telefony ale všechny s Qi standardem (např. Nexus 5). Údajně dokáže nabíjet i skrz slabší přkážky (montáž dovnitř nočního stolku apod.) ale to nemám odzkoušeno. Můj pracovní stůl má přiliš tlustou desku (3cm).
    • Trafo by mohlo být menší.
    • Konektor od trafa je nějaký speciální "Nokia typ", takže trafo nejde snadno nahradit libovolnou micro-usb nabíječkou.
    • V bílé barvě se snadno podložka zašpiní.

Dobrý produkt, koupil bych ho znovu.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• KVALITA
    • NIC

kvalita objednání a dodávky

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• 100% funguje, jednoduché použití - bez zbytečných funkcí navíc, telefon se z cca 40% nabje na 100% za 2 hod.
    • V černé barvě - takřka k nesehnání :- (((

93 g

Nokia nabíjecí základna DT-900 pro bezdrátové nabíjení, bílá

Nabíjejte bezdrátově svůj telefon. Jedinečné a barevné. Vyrobeno ve shodě s Qi.

Bezdrátový nabíjecí zdroj Nokia.

Zcela nový způsob nabíjení.

Položte telefon na tento elegantní zdroj a sledujte, jak se baterie nabíjí. Je to opravdu tak jednoduché.

Součástí je kontrolka, která informuje, že telefon je plně nabitý.

Minimalistický design a jasné barvy ladí s vaším telefonem.

Specifikace:

Zařízení pro bezdrátové nabíjení standardu Qi.

• Rozměry: 120 x 60 x 11 mm
  • Hmotnost: 93 g
  • Délka kabelu: 180 cm
  • Provozní teplota: -5 °C…+45 °C
  • Skladovací teplota: -40 °C…+85 °C
  • Nabíjecí konektor: 2,5 mm

Napájecí zdroj je součástí balení

• Příkon napájecího zdroje v pohotovostním stavu: Méně než 30 mW

• DT-900: 750mA
  • AC-301: 0.3A
  • Kompatibilní výrobky: Navrženo ve shodě se standardem Qi

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Trafo by mohlo být menší.
    • V bílé barvě se snadno podložka zašpiní.

Dobrý produkt, koupil bych ho znovu.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• KVALITA
    • NIC

kvalita objednání a dodávky

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• V černé barvě - takřka k nesehnání :- (((

• velmi pohodlné nabíjení smartphonu
    • velké množství barevných variant, takže ji lze jednoduše sladit s interiérem bytu
    • teď už příznivější cena
    • nabíjí rychleji než standartní síťová nabíječka
    • i když cena klesla, nejedná se pořád o nic levného

Vlastním Nokii lumia 735, telefon, který podporuje bezdrátové nabíjení. Původně jsem si řekl, že je zbytečné vyhodit 1500 za bezdrátovou nabíječku DT-903, které byla uvedena zároveň s mým telefonem. Pořád ve mně však trošku hlodalo, že když telefon bezdrátové nabíjení podporuje, je zase škoda jej nevyužívat. Zapátral jsem na netu a nalezl tento model nabíječky, předchůdce nejnovější specifikace.
    Křiklavě zelená varianta, která by byla totožná s mým telefonem se nenabízí, zvolil jsem tedy bílou variantu. Nabíječka je nenápadná, kompaktních rozměrů. Telefon na ni jen položíte, ozve se pípnutí a nabíjí. Telefon nabíjí podstatně rychleji jak standartní síťová nabíječka. Tento model nepodporuje spárování přes bluetooth jako model DT-903. Osobně raději ušetřím, protože tuto funkci bych stejně nevyužíval. Pořizovací cena byla nějakých 700 Kč. Nic levného, ale proti novějšímu modelu je cena poloviční a nabíjení je nyní daleko pohodlnější...

• , zakoupeno v Mobilden.cz

• Nabíjí, jak jsem od ní čekal.
    • Není úplně jednoduché najít specifikace adaptéru k nabíjecí základně.
    • Trochu mi vadí zvuk, který nabíječka (nebo mobil) při nabíjení vydává. Ale není tak hlasitý, aby příliš rušil.

Ok, doporučuji.

• Pohodlnost
    • Výborná spolupráce s telefonem (Lumia 920)
    • Dá se koupit relativně levně
    • Při nabitém telefonu občas vydává zvuky
    • Občasné přehřívání
    • Při špatném položení mobilu se nenabije

Nabíječka skvěle splnila účel. Koupil jsem ji za 700 v CZC a nemůžu si stěžovat. Bezdrátové nabíjení je nesmírně pohodlné a účelné. Za táčátku mi dělalo problém telefon správně umístit. když ho špatně položíte, nabíječka buď nenabije vůbec nebo po chvilce se začne neuvěřitelně přehřívat a taktéž nebude nabíjet.

S telefony Lumia (minimálně v mém případě s 920) skvěle komunikuje. např. když je telefon totálně vybití, tak se telefon po položení sám zapne. Když je mobil nabitý a probudíte ho nabíječka občas začne vydávat pisklavé zvuky (možná jenom chyba mého kusu). Čas od času se přehřívá. Trochu mi trvalo než jsem si zvykl na blikání. trochu mi trvalo než jsem pochopil co je to "rychlé" a "pomalé" blikání.

S koupi jsem rozhodně spokojený. V současné době (Vánoce 2014) bych se nebál investovat do novějšího modelu DT-903 nebo pokud nechcete utrácet zvolte tuto.

• , zakoupeno v MobilDuo

• Pohodlnost nabíjení bez kabelů, položíte a je to.
    • Používám v práci a už neřeším, zda mě ještě baterie vydrží nebo ne...

• super

používám na Lg G3

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• K nabíjení mobilu nepotřebuji kabel
    • Šetřím nabíjecí konektor mobilního telefonu
    • Kvalitní zpracování
    • Nízká spotřeba

Nabíječka splnila má očekávání o bezdrátovém nabíjení
    mobilního telefonu. Nabíjení probíhá mírně pomaleji než
    při nabíjení pomocí kabelu, není to však více jak o 0,5 hodiny.
    Po nabití mobilního telefonu přejde nabíječka do úsporného
    režimu, takže odběr je zanedbatelný, a proto může být nabíječka připojena trvale v elektrické zásuvce.

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

• rychlé nabití, snadná skladnost i přeprava, dlouhý drát zaručuje propojení pod celým pracovním stolem :) doporučuji pro ty co mají pokažené kontakty na nabíjení
    • cena, ale za kvalitu se musí platit :P

v mobilu se mi pokazily kontakty na nabíjení, takže se mi stávalo, že jsem se vzbudil a mobil byl vybitý, takže jsem se rozhodl zkusit koupit bezdrátovou nabíječku a zjistil jsem že je byl nejlepší nákup co jsem podnikl. Nabíjení je velice efektivní, praktické, jednoduché a v podstatě na něm vzniká i ,,závislost,, :D rozhodně doporučuji každému koho nebaví nabíjet přes drát nebo má pokažené kontakty :)