Nokia DC-8

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v JHMobil

• Užitečná pomůcka pro nouzové nabití přístrojů od Nokie, které využívaly "tenký" napájecí konektor.
    • Lithiový článek, který je přiložen v prodejním balení, je lehký a má velkou kapacitu.
    • V zařízení je možné nadobít akumulátor rozměru AA ze síťového zdroje pro telefon.
    • Vybíjení i nabíjení v případě použití akumulátoru NiMh je velmi citlivé. Vybíjení akumulátor nepoškozuje (zůstává ca. 50mAh), kvalita nabíjení je srovnatelná s nejpešími nabíječkami.
    • Nelze použít pro telefony s napájením přes USB konektor.
    • Dobití telefonu není srovnatelné s nabitím ze síťového zdroje - výdrž je kratší (lze řešit postupným použitím více článků AA).

Nápadité a skladné zařízení pro dobití přístrojů od Nokie. Lze použít pro telefony ale např. i pro GPS přijímače apod. Baterie nebo akumulátory velikosti AA patří mezi nejlépe dostupné zdroje energie kdekoli na světě. Kdybych ho měl s sebou v Africe, hodně by mi usnadnilo život.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Byl jsem mile překvapen přiloženou lithiovou baterii
    • No a prostě funguje spolehlivě
  • , zakoupeno v EUROMOBIL

• rozměry
    • časté vysazování spínaného zdroje, krátký kabel,

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu: Záložní zdroj Nokia DC-8 První pomoc při nedostatku energie Záložní zdroj Nokia DC-8 je určen uživatelům, kteří potřebují dobíjet svůj přístroj na cestách. Pokud cestujete a jste mimo dosah elektrické sítě, tento spolehlivý záložní zdroj energie vám poskytne jistotu, že svůj přístroj budete moci dobít. Také si můžete vybrat, zda budete záložní zdroj dobíjet nebo ho napájet pomocí baterií, které si cestou koupíte. Se záložním zdrojem Nokia DC-8 můžete: - získat záložní zdroj energie - využívat naplno všechny energeticky náročné multimediální funkce - doplnit energii do svého přístroje i bez nabíječky - dobíjet zdroj pomocí kompatibilní 2mm nabíječky Nokia - napájet přístroj pomocí klasických AA baterií Kompatibilita: Nokia 1650, Nokia

1zákazník doporučuje produkt

• po dvou dnech přestala fungovat
    • baterie nelze dobíjet (i když výrobce uvádí že jdou)
    • občas nereaguje led dioda
    • vysává to energii z telefunu

pokud hledáte dobíječku na dva dny tak je tato právě pro vás

• , zakoupeno v JHMobil

• Nelze použít pro telefony s napájením přes USB konektor.

• malé rozměry
    • krátký kabel
    • při nabíjení jsou velké výpadky
    • nabíjecí baterii to asi neumí nabít (jestli jo, tak za několik dní)

Koupil jsem si tuto nabíječku, protože je na tužkové baterie, což se mi zdálo jako největší plus. Na alkalické baterie nabíjí, ale s velmi častými výpadky. Nabíjecí baterie dělají této nabíječce velké problémy, ještě se mi nepodařilo úspěšně nabít v této nabíječce nabíjecí baterii.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Byl jsem mile překvapen přiloženou lithiovou baterii
    • No a prostě funguje spolehlivě
    • -praktický
    • -né příliš funkční

Když jsem narazil na tento výrobek, byl jsem ohromen. Taková věc, že si budete moci na cestách kdykoliv nabít svůj mobilní přístroj je úžasná. Byl jsem nadšený a hned jsem jej musel mít. Ze začítku bylo toto udělátko skvělé. Ale po pár nabíjení bylo vše jinak. Nabíjení mého mobilního přístroje začalo, bliklo zelené světlo. A asi tak po minutě, nevím proč, se nabíjení zrušilo a spíš mi přišlo, že ta nabíječka začíná vysávat energii z mobilního přístroje. Tak jsem si myslel, že je třeba obráceně kabel, otočil jsem jej a ejhle. Nic se nestalo. Pořád to samé. Když jsem ho zkusil použít jako naíječku baterií AA, tak jsem jej připojil k síti svojí nabíječkou k mobilnímu přístroji. Čekal jsem, že se jedna baterie bude nabíjet tak dejme tomu maximálně 16 hodin. Skoro dva dny pryč a ona pořád podle toho přístroje nebyla nabitá. Tímto mě Nokia dosti zklamala. Myslím, že jsem si měl trošku připlatit a koupit si raději záložní zdroj Nokia D-11. Ten má navíc i druhý konektor microUSB..., takže nevím jak vám, ale mně se tento výrobek neosvědčil. Už jej nikdy nebrat. Bohužel. Opravdu jej nedoporučuji.

• , zakoupeno v EUROMOBIL

• rozměry
    • časté vysazování spínaného zdroje, krátký kabel,
  • , zakoupeno v KupujLevně.cz

• Pohodlný a pohotový zdroj energie pro mobilní telefon
    • Při používání GPS navigace má baterie v mobilu krátkou výdrž a je nutné dobíjet
    • Doporučil bych provoz ns 2 baterie pro získání většíhi proudu a rychlejšího nabití
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• Snadné a rychlé použití.
    • Výborné na cesty.
    • Lze použít jakékoliv tužkové baterie typu AA.
    • Nabíjení použitých nabíjecích baterií.
    • Dobrá a odolná konstrukce.
    • Vyšší cena.

Výborné na cesty, kdy není zcela jisté, že budute mít možnost nabití mobilního telefonu nabíječkou přímo ze elektrické sítě.
    Použité nabíjecí baterie, lze v nabíječce po zapojení do zásuvky nabíjet.
    Úroveň nabití zavisí na použitím typu a kapacitě baterií a kapacitě baterie mobilního přístroje.

• , zakoupeno v Bonusmobil.cz

• dobré provedení
    • Neefektivní nabíječka v důsledku malé kapacity článků AA a úrovně napětí.

viz hodnocené Proti....